Mládež

uni ico

Jsme otevřená skupina mladých lidí, v současné době od 9. třídy ZŠ, přes studenty středních a vysokých škol, ale také mladých pracujících. Setkáváme se během školního roku pravidelně v pátek v 18:15 v klubovně v Církvi bratrské. Na těchto setkáních se společně zamýšlíme nad Biblí, vírou a životem s Bohem, zpíváme chvály a zveme si hosty. Pořádáme i různé volné programy, jako třeba pikniky, hraní deskových her, vaření a přespávačky. 

Aktuální informace najdeš na našem Facebooku nebo Instagramu

Každý rok se účastníme východočeských setkání mládeží CB s názvem Houba, které jsou v listopadu, lednu a březnu. Jednou za dva roky se účastníme Brodfestu (celostátní sjezd mládeží CB v Havlíčkově Brodě). První týden v červenci máme mládežnický pobyt. Během měsíce srpna probíhají společné akce s dorostem a navazujeme na dětský tábor, na kterém část z nás tradičně vypomáhá.  

Ať už v Boha věříš nebo nevěříš, jsi mezi námi vítán. Mládež je prostor, kde můžeš poznat nové lidi, pobavit se o životě a strávit společný čas (dozvědět se třeba něco nového). Pokud máš jakékoliv otázky ohledně mládeže, neváhej nás kontaktovat buď na Facebooku nebo na Instagramu. 

Těšíme se na Tebe!